HAKKIMIZDA

lider çatı ve izolasyon

1993’ lü yıllarda  Sakarya’da faaliyete  başlayan firmamız,1999 yılından itibaren Tekirdağ bölgesinde Çatı kaplama, izolasyon-yalıtım konularında hizmet vermeye başlamıştır. Sahip olduğumuz tecrübemizi bir konuya yoğunlaşarak hizmet kalitemizi üst sıralara çıkarma başarısını gösterdik.


Estetik ve sağlamlığı ile ön plana çıkan çalışmalarımızda, kullandığımız malzemeyi hassasiyetle seçmeyi ilke edindik.
Kaliteli malzeme, kaliteli işçilik, kaliteli iletişim olmadan ortaya kaliteli bir ürün çıkmayacağının bilincindeyiz.

Yaptığımız işin amacı, müşterimizin çatı konusundaki tüm beklentilerini karşılamak olduğu için, arkasında yılların birikimi olan firmamız, seçkin kadrosuyla yaptığı güzel işlerle, yapım sonrası da sahip çıkmakta ve satış sonrası hizmetleriyle de hep yanınızda olmaktadır, bu nedenle iş yapmış olduğumuz bütün müşterilerimiz bizim için bir referanstır.

 • Çalışanları ile bütünleşmek.
 • Kaliteyi yaşam biçimi olarak benimsemek.
 • Müşteri memnuniyeti.
 • Sürekli iyileştirme ve verimlilik.
 • Yaptığımız işin sağlamlılığı, uzun ömürlü olması
 • Yapı Estetikliğini sağlamak
 • İnsan ve çevreye saygı.
 • İşçi sağlığı ve iş güvenliği risklerini azaltmak.
 • Yasal ve diğer şartlara uygun hizmet vermek
 • 1968 Yılında Trabzon’dan Sakarya’ya göç eden İsmail Memişoğlu tarafından kurulan ve 1993 yılında Sakarya’da inşaat firması olarak temelleri atılan firmamız 1999 yılında gelişen sektör ekonomik koşullar ve tek konuda yoğunlaşmanın getireceği kalite göz önüne alınarak firma merkezi Tekirdağ’a taşınarak faaliyetlerini sadece çatı sektörüne kaydırmıştır.
 • 1999 Yılından bugüne Tekirdağ ve İstanbul (Avrupa yakası) da çok başarılı işlere imza atan fırmamız çatı sektöründeki yenilikleri an ve an takip etmekte bu sayede müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutmaktadır.
 • 2007 Yılından bugüne Tekirdağ bölgesinde 25’in üzerinde inşaat firmasının çatı işlerini yapmakla birlikte özellikle yeni nesil çatı ve oluk sistemleri konusunda hem inşaat firmalarının hem de şahıs müşterilerinin memnuniyeti çerçevesinde firmamız bölgesinde LİDER dir.
 • Misyonumuz
  Lider Çatı ve İzolasyon, çatı ve izolasyon sektöründe temel olan Emniyet, Estetik ve Ekonomi döngüyü sağlamak, gelişmekte olan teknolojiyi sektöre yansıtmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak, sektörde çatı ve izolasyon hizmetini tam anlamıyla yerine getirmektir.
 • Vizyonumuz
  Sürekli kalkınma prensiplerini uygulayarak, sahip olduğumuz manevi değerleri sabit tutarak ve sosyal sorumluluklarımızın bilinciyle kalitemizi, başarılarımızı ve hedeflerimizi sürekli arttırmak.

Temel Başarı Faktörleri;
* Sürekli gelişim,
* Müşteri memnuniyeti,
* Ürün kalitesi,
* İletişim,
* Profesyonel kalite anlayışı.
radyo Reklamları Lider Çatı Radyo Reklamı
radyo Reklamları Eksiz Oluk Radyo Reklamı

Lider Çatı ve İzolasyon, sektöründe başarılı olması, kendisini sürekli yenilemesi ve pazarda başarıya ulaşması, çalışanlarının katkıları ve gelişimleri ile mümkün olmaktadır.

Amacımız, şirket hedeflerine ulaşabilmek için çalışanlarımızın motivasyonunu, yaratıcılıklarını ve etkinliklerini en üst seviyeye çıkarmaktır. Bu amaca ulaşmak için fırsat eşitliği yaratır, performansı ödüllendirir, bireylerin ve takımların gelişimini teşvik eder, çevrenin korunmasına önem verir, sağlık ve güvenlik gereklerini yerine getiririz. Ayrıca gelecek nesillere destek ilkesiyle, Lider Çatı ve İzolasyon, eğitim kurumları ile işbirliği halinde her yıl belirli sayıda öğrenciye staj imkanı sağlamaktadır.

İşe Alım Süreci

İşe alımlar, bölümlerin gereksinimleri doğrultusunda, yıllık olarak hazırlanan ve periyodik olarak güncellenen iş gücü planına göre yapılmaktadır. İşe alım süreci; şirketin gereksinim duyduğu pozisyonların ve profillerin tanımlanması ile başlar.

Eleman ihtiyacımız olduğunda, gazetelerde ve diğer medya kanallarında iş ilanlarımız yer alır. Söz konusu ilanlara internet sitemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

İnternet aracılığı ile iletilen özgeçmişler, aranan profillerle karşılaştırılır ve belirlenen kriterlere uygun adaylar iş görüşmesine çağırılır. Pozisyona ve profile en uygun adayı saptayabilmek için bölüm yetkilileri işe alım sürecinde ve görüşmelerde işbirliğinde bulunurlar.

İş Başvurusu

Lider Çatı ve İzolasyon'a katılmak istiyorsanız, CV'nizi göndermeniz yeterlidir. Özgeçmişiniz otomatik olarak aday havuzumuza alınacaktır.

Açık Pozisyonlar

Açık pozisyon olduğu takdirde özgeçmiş havuzumuzdaki bilgileriniz incelenecek ve tarafınıza bilgi verilecektir. Bu pozisyonlardan birine başvurmak için CV'nizi aşağıdaki e-mail adresine yollayabilirsiniz.

Staj Olanakları

Staj yapmak öğrencilerinin Lider Çatı ve İzolasyon'a şahsen başvurmaları gerekmektedir.

E-mail adresimiz: info@lideroluk.com